Компанія

НАГОРОДИ

ПП «СМіО» багаторазово відзначено почесними нагородами:

Наша історія починалася з мрії , мрії, засновника – Сороки Миколи Петровича. Який свого часу закінчив Київський інститут харчових технологій, що нині має статус Національного університету. Його глибокі теоретичні знання надійно прикріплені практикою. До відкриття власної бізнесової справи Він на Стрийському м’ясокомбінаті пройшов шлях від простого робітника до керівника відділу матеріально-технічного забезпечення. Хто може стати кращим керівником такої справи , а ніж людина , яка відчула на собі усі тонкощі такої діяльності.

До сьогоднішнього успіху Ми йшли поступово , але впевнено та виважено, з великою жагою до кращого. Нашим девізом є: якість, якість і ще раз якість, що став нормою життя. Через певний час Ми представили жителям Стрия , тепер всім обожнюваний Ними магазин – «Стрийські делікатеси». Цей магазин Наша гордість! Приємно , що немає жодного стриянина , який б не знав цього «дому гурманів м’ясних страв». Хотілося усіх познайомити і порадувати такою, дбайливо виготовленою Нами, продукцією. І тут… Поповнення нашої мережі магазину у Моршині , а згодом і у Львові. І ось на даний час торговельну марку підприємства « Стрийські делікатеси» добре знають не тільки споживачі Стрия, Дрогобича, Трускавця та Львова, але й інших міст Львівщини, Івано-Франківщини та Закарпаття.

Правильно обрана стратегія є основним фундаментом на шляху нашого розвитку. Ми орієнтуємося виключно на вітчизняну сировину та неухильно дотримуємося усіх екологічних та технічних норм. Приємно, що Ми обрали правильний шлях , і як результат – престижних галузевих нагород.

Підприємство «СМіО» це не просто місце Нашої роботи – це невід’ємна частина Нашого життя. Усі успіхи і невдачі Ми відчуваємо на собі. Це немов би дитя, у виховання якого Ми вкладаємо свої старання та переживання . І найкраще вираження – це видний результат нашої праці та задоволені споживачі. І вже на даний момент нам є чим пишатися. Адже, підприємство «СМіО» - це потужний виробничий комплекс з прогресивними технологіями. Як згадувалося вище , підприємству належить мережа фірмових магазинів «Стрийські делікатеси», де усі прихильники м’ясних страв мають змогу ознайомитися з асортиментом продукції. Ми здійснюємо повний цикл переробки тваринницької продукції.

Виробничі площі, сучасне обладнання підриємства дозволяють здійснювати немалі обсяги виробництва:

1) По забою ВРХ, свиней;

2) Обвалки м'яса на кості;

3) Виготовлення напівфабрикатів;

4) Виготовлення ковбасних виробів.

По забійному цеху бити близько 100-130 гол/свиней в зміну або 30-35 гол/ВРХ.

Конвейнерним методом обвалювати 5-6 тонн яловичини та свинини на кості, обвалювати більше 1 тонни тушок курчат бройлерів. Виготовляти до трьох тонн напівфабрикатів: крупрокускових, порційних, дрібнокускових, січених, на кості, в тістовій оболонці. Виготовляти продукцію ковбасного виробництва в усьому асортименті: копченості та делікатеси, напівкопчені ковбаси, варено-копчені ковбаси, сирокопчені ковбаси та продукти, варені ковбаси, сосиски, сардельки, кавбаски, хліби м'ясні, паштети, сальтисони, кров'яні та ліверні ковбаси до 7-8 тонн в зміну, а в передсвяткові дні 10-12 тонн у зміну. Також є можливість упаковувати продукцію у газовій та вакуумній упаковці.

Хочеться наголосити , що завдячувати нашим успіхам, Ми повинні Вам, нашим улюбленим та вірним споживачам. Саме Ви , надихали нас не зупинятися . Саме Ваше визнання було для нас силою на шляху до успіху. Чуючи саме Ваші позитивні відгуки , Ми налаштовувалися бажанням дивувати Вас все більше і більше. Задоволені усмішки на Вашому обличчі – це підтвердження для нас того , що працюємо Ми не дарма. Зупинятися на досягнутому Ми не збираємося . Нізащо не залишимо Вас змоги поласувати чимось новим та довершеним. Окрім нових рецептур та розширення асортименту на Вас чекають відкриття нових фірмових магазинів, впровадження багатьох нововведень у виробничий процес та стабільне зростання якості запропонованої продукції. Впевнені, що все це реалізувати у Нас вийде, оскільки для цього є основне – бажання розвиватися , а найголовніше – Ваша підтримка.

Усім колективом виражаємо Вам свою подяку , що весь цей час йшли з Нами пліч-о-пліч. Обіцяємо не розчарувати й надалі. Залишайтеся з Нами, Наші шановні споживачі!

 

 

Фірмовий магазин
Адреса: м. Стрий, Майдан Ринок, буд. 1
Телефон: (03245) 5-74-55